Wczasy dla singli    

Wczasy dla singli w Polsce

Wyjazdy dla samotnych w Polsce

Będąc osobą bez drugiej połówki czy też pragnącą samotnych wojaży, polecane są wczasy dla singli w Polsce, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Okazuje się, że wcale nie trzeba posiadać wielkich oszczędności i wyjeżdżać zagranicę, aby poczuć się w pełni usatysfakcjonowanym wakacjami. Nasz kraj jest wszak duży i posiada liczne atrakcje, o których każdy z nas powinien doskonale wiedzieć.

Wakacje dla singli: Polska lepsza niż zagranica?

Wczasy dla singli krakowCiężko oczywiście jednoznacznie stwierdzić czy polskie atrakcje są lepsze od tych zagranicznych. Z pewnością wśród rodaków dominuje trend „cudze chwalicie, swego nie znacie” i na co dzień marzymy o podboju Hawajów, zapominając o wspaniałych urokach Bałtyku. Poza tym wczasy dla singli w Polsce będą tańsze, bowiem przemieszczanie się po kraju jest dużo mniej kosztowne od zagranicznych wojaży, nie mówiąc już o zakwaterowaniu czy posiłkach w lokalach gastronomicznych. Dokąd więc wybrać się na wymarzone wczasy?

Wczasy dlasingli nad polskim morzem?

Bałtyk przyciąga nie tylko rodziny z dziećmi, ale również singli, czemu nie można się dziwić. Szczególnie polecana jest Łeba, będąca prawdziwym centrum nadmorskiej rozrywki. To właśnie tam wczasy dla singli w Polsce nabierają rumieńców – piaszczyste plaże, parki rozrywki, muzea i zabytki – jest tutaj wszystko czego potrzeba dla spragnionych wypoczynku i aktywnej turystyki osób. Podobnie jak w Trójmieście – zarówno Sopot, Gdańsk, jak i Gdynia to miejscowości piękne, gdzie idealnie można połączyć wypoczynek na plaży ze zwiedzaniem. Inne warte polecenia miejscowości to Świnoujście, nazywane miastem kilkudziesięciu wysp, Władysławowo, Ustka oraz Darłowo. Zachęcające wakacje dla singli powinny być również wsie rybackie, gdzie kwitnie agroturystyka. Samotność z pewnością nie dotknie nas w jednym z przygotowanych dla turystów gospodarstw, gdzie oprócz leniuchowania, można przyjrzeć się pracy niespotykanej w mieście, a także skosztować domowych specjałów.

Wczasy dla singli: A może w góry lub nad jezioro?

Alternatywą dla wakacji nad morzem są wczasy dla singli w Polsce, które odbywać Wczasy dla singli zakopanemożna w górach lub nad jeziorem. Południe naszego kraju przyciąga mnóstwem różnorodnych pasm górskich, wśród których największą popularnością cieszą się oczywiście Tatry. Zakopane, Poronin, Bukowina Tatrzańska czy Kościelisko są idealnymi miejscami do zimowych szaleństw oraz wspinaczek i spacerów. Samotne wakacje z pewnością udadzą się również w Pieninach (Szczawnica, Niedzica, Dębno), Karkonoszach (Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Karpacz), Bieszczadach, Górach Stołowych czy Świętokrzyskich. Wczasy dla singli w Polsce polecane są również nad jeziorem. Chyba każdy słyszał o pięknie Warmii i Mazur, gdzie warto udać się na wakacje dla singli przede wszystkim do Olsztyna, Mrągowa, Giżycka oraz Ostródy. Wybór jest ogromny, a kraina tysiąca jezior to prawdziwa studnia możliwości.

Wakacje dla singli objazdowe

Jeżeli nie mamy konkretnych typów co do spędzenia wakacji, możemy kierować się ofertami biura podróży. Coraz częściej i w coraz to większej liczbie miejsc, organizowane są wczasy dla singli w Polsce, mające formę objazdową. Polega to na tym, że podróżujemy autokarem, podziwiając piękne zakątki, a przy okazji poznając nowe osoby. Można wybrać przedział wiekowy i płeć osoby, z którą będzie siedzieć się przez całą podróż, co z pewnością ją uprzyjemni.

Samotnie… z ludźmi

Innym sposobem na wczasy dla singli w Polsce są udziały w turnusach oraz Wczasy dla singli w polscezorganizowanych wycieczkach. Przykładem jest wspomniana Szklarska Poręba, gdzie popularne stały się wspólne piesze wycieczki dla samotnych. To doskonała okazja nie tylko na spędzenie wspaniałych dni wśród malowniczych terenów, ale również na poznanie miłych osób i być może przyjaciół lub miłości swojego życia. Pozytywem tego rodzaju wczasów lub inaczej - wypady weekendowe dla singli – jest niższa cena, aniżeli w przypadku samodzielnie organizowanych wycieczek po kraju. A przyznać trzeba, że samotne wakacje, organizowane na własną rękę, mogą mocno uszczuplić budżet każdego. Nawet wczasy dla singli w Polsce mogą być drogie, a wszystko przez kwestię związaną z zakwaterowaniem. Pojedyncze pokoje jak wiadomo są zazwyczaj dużo droższe od tych, wynajmowanych we dwoje. Jeżeli więc pragniemy wypoczywać w noclegowni o wysokim standardzie, powinniśmy albo odłożyć nieco więcej funduszy, albo znaleźć sobie współlokatora. To zdecydowanie sprawia, że zorganizowane wycieczki dla singli, wśród innych osób mogą być dużo korzystniejsze pod względem finansowym i idealne do pokonania wakacyjnej samotności.

Bezpieczne wczasy

Często wybierając się na samotne wakacje, jesteśmy przestrzegani przed czyhającymi polska wczasy dla singlina nas niebezpieczeństwami. Okazuje się, że problem nie wstępuje tylko i wyłącznie w przypadku podróży zagranicznych i także wakacje dla singli w Polsce mogą nieść za sobą różnego rodzaju niedogodności. Zawsze największym problemem jest nieznajomość miejsca, do jakiego się udajemy. Jak wiadomo z kimś zawsze raźniej, a w przypadku samotnych wojaży można czuć się mało bezpiecznie. W związku z tym warto omijać różne podejrzane miejsca, takie jak małe puby, bary i dyskoteki znajdujące się na poboczu. Należy również koniecznie przygotować kopie dokumentów, bowiem kradzieże się zdarzają, nawet w najbardziej zatłoczonych miejscach. Nie ufajmy również każdemu napotkanemu człowiekowi, bowiem nawet ci najbardziej sympatyczni i mili z pozoru, mogą mieć wobec nas niecne zamiary. Niezbędne jest więc poinformowanie przed wyjazdem bliskich o naszych planach, aby w razie jakiegoś wypadku, wiedzieli oni chociaż o miejscu pobytu czy zakwaterowania.
Wczasy dla singli w Polsce mogą być wspaniałym doświadczeniem. Pięknych miejsc w naszym kraju, gdzie można się zrelaksować i poznać przyjaciół, nie brakuje. Ważnymi warunkami są jednak zadbanie o własne bezpieczeństwo oraz finanse – najlepiej mieć plan, dzięki któremu nie obciążymy przesadnie budżetu, a nasze wakacje dla singli nie zamienią się z pięknego snu w nieprzyjemny koszmar.

Wczasy dla singli
Wczasy dla singli w Polsce
Wczasy dla singli w górach
Wczasy dla singli nad morzem
Wczasy dla singli latem
Wczasy dla singli zimą
Wczasy dla singli za granicą
Wypady weekendowe dla singli