Wczasy dla singli    

Wczasy dla singli latem

Letnie wakacje dla singli

Wczasy dla singli latemKażdy z nas uwielbia święcące słońce i wysoką temperaturę, które idealnie wpływają na udane wczasy dla singli latem. To właśnie ten gorący okres w ciągu całego roku daje każdemu możliwość wspaniałego wypoczęcia oraz poznania drugiej połówki, a także przyjaciół. Jeżeli jesteście osobami samotnymi i pragniecie przeżyć przygodę życia, koniecznie powinniście zastanowić się dlaczego wyruszyć w podróż samemu i czego oczekujecie po takim wypadzie. Opcji, by nasze wakacje dla singli były niezapomniane do końca życia, jest naprawdę bardzo dużo.

Samotnie lepiej?

Na początku zadajmy sobie pytanie, czy aby wczasy dla singli latem są dla nas dobrą opcją. Jak bowiem wiadomo człowiek jest istotą stadną i potrzebne jest nam towarzystwo znajomych. Jednak samotna podróż nad morze, jezioro czy w góry w sezonie letnim wcale nie musi oznaczać nudy. Na miejscu bardzo łatwo nawiązać nowe znajomości, zarówno na dyskotece jak i podczas korzystania z wielu różnorodnych atrakcji. Poza tym samotne wczasy dla singli są dużo tańsze aniżeli takie dla całej rodziny (wyłączając zakwaterowanie, które dla jednej osoby zazwyczaj jest o 100% droższe), a podróżnik może poczuć prawdziwą wolność i odpowiedzialność za swoje czyny. Bądźmy więc kowalami swojego losu.

Latem najlepiej

Okres od czerwca do sierpnia to według wielu najlepszy czas na wczasy dla singli. Latem mamy do czynienia z najlepszą pogodą, świecącym słońcem i wysokimi temperaturami. Niezwykle istotną kwestią jest również popularność letnich ośrodków wypoczynkowych, niezależnie od obszaru naszego kraju. Wiele osób znajdujących się na pewnej przestrzeni gwarantuje możliwość znalezienia znajomych i nie spędzania czasu samotnie. To właśnie w okresie letnim nad polskim morzem i w górach pojawia się najwięcej samotnych osób, dlatego wczasy dla singli latem dają najlepszą możliwość na znalezienie drugiej połowy.

Propozycje dla leniuchów…

lato wczasy dla singliSamotna podróż latem musi być poprzedzona dokładną analizą miejsc, w jakie możemy się wybrać. Wśród was zapewne wiele jest osób, które pragną odpocząć i nie przesadzać w trakcie wakacji z aktywnością. Jest to logiczne, bowiem całoroczna praca może każdego wymęczyć i w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest podróż nad polskie morze lub jezioro. To właśnie obecność wody i szansa położenia się „plackiem” na plaży przy promieniach świecącego słońca daje największy relaks. Jeżeli dodamy do tego kąpiele w rozgrzanej wodzie albo możliwość żeglowania czy podróżowania po wodzie rowerem wodnym – trudno będzie oprzeć się takiej propozycji.

…i coś dla aktywnych

Jednak z pewnością nie wszyscy pragną leżącego i siedzącego wypoczynku, bowiem wielu jest ludzi, którzy wczasy dla singli latem chcieliby spędzić aktywnie. Wtedy również można wybrać się nad morze, gdzie istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych, ale największą popularnością cieszą się góry. Szczególnie w dni, kiedy słońce zbyt mocno nie praży i nie uniemożliwia wspinaczek na największe polskie szczyty. Doskonałym rozwiązaniem na łyk aktywności są również szlaki piesze i rowerowe rozmieszczone na terenie całego kraju oraz turystyka zabytkowa, czyli podróż po najbardziej znaczących historycznie miejsc.

Dokąd latem – w Polsce

Wczasy dla singli warszawaOprócz wyboru pomiędzy aktywnością a leniwym wypoczynkiem, musimy zdecydować się również na miejsce. Wczasy dla singli latem najczęściej organizowane są przez biura podróży w Polsce, co nie powinno w żadnym stopniu dziwić. Nasz kraj oferuje cała masę wspaniałych miejsc, od morza, aż po góry. Latem najbardziej popularnymi ośrodkami są Trójmiasto, Łeba, Zakopane, Olsztyn, miejscowości na Mazurach, Dolnym Śląsku czy w Bieszczadach. Wszystko zależy od tego czy pragniemy kosztować promieni słonecznych na plaży czy może wolimy samotność. W takim wypadku najlepiej udać się na południe naszego kraju, gdzie gospodarstwa agroturystyczne gwarantują spokój. Dobrym pomysłem na wczasy dla singli latem jest zorganizowanie sobie wyprawy po znanych polskich szlakach historycznych, np. zamków piastowskich czy krzyżackich.

Dokąd latem – za granicą

Jednak wiele osób wczasy dla singli latem woli spędzić poza granicami Polski. Jest to powodowane chęcią poznania obcych kultur, nowych ludzi, a także odwiedzeniem najbardziej atrakcyjnych miejsc na świecie. Jeżeli wasz portfel jest wystarczająco gruby, możecie pokusić się o wojaże na drugi koniec naszego globu. Do najpopularniejszych miejsc na wczasy dla singli latem (i nie tylko) należą Maroko, gdzie istnieje możliwość wycieczki rowerowej po pustyni (dla wytrwałych), Floryda z ofertą sportową, Hawaje i Bahamy dla chętnych wypoczywania, Chiny dla turystyki zabytkowej, a także Jamajka i Polinezja Francuska, które oferują najwspanialsze z możliwych wakacyjnych widoków. Oczywiście wczasy dla singli latem mogą być organizowane nieco bliżej – najpopularniejszymi kierunkami w pobliżu naszego kraju są Austria, Słowacja, Czechy, a także (nieco dalej) Francja i Włochy.

Wczasy dla singli nietypowe

Jeżeli natomiast pragniecie głównie poznać nowych ludzi, bez konieczności odwiedzania wymyślnych miejsc, warto byście rozważyli opcję – wypady weekendowe dla singli. Są to organizowane przez ludzi spotkania z innymi singlami, którzy pragną dobrej zabawy – zarówno w kinie, jak i podczas pieszych wycieczek w góry. Opcji jest bardzo wiele, a dodatkowym smaczkiem jest fakt, że każdy z was ma możliwość zorganizowania takiego wypadu.
Wczasy dla singli latem to prawdziwe morze możliwości i jeżeli tylko pragniecie takiej samotnej podróży, powinniście rozważyć którąś z alternatyw. Morze, góry, Polska, zagranica – biura podróży prześcigają się w ofertach, bowiem wycieczki dla singli są z roku na rok coraz bardziej popularne. Można więc przebierać w ofertach i to nie mając na koncie wielkich oszczędności. Często bowiem nie wiemy jakie atrakcje czekają nas niedaleko miejscowości w której mieszkamy, więc warto za niewielkie pieniądze skorzystać z możliwości odkrywania wakacyjnych niespodzianek.

Wczasy dla singli
Wczasy dla singli w Polsce
Wczasy dla singli w górach
Wczasy dla singli nad morzem
Wczasy dla singli latem
Wczasy dla singli zimą
Wczasy dla singli za granicą
Wypady weekendowe dla singli